FLOW PACK OPAKOWANIA – USŁUGI PAKOWANIA PRODUKTÓW

Oferujemy Państwu różnego rodzaju usługi związane z opakowaniami foliowymi.

Usługi pakowania świadczymy w oparciu o własną produkcję woreczków foliowych oraz innych opakowań flow pack. Dzięki temu możemy realizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia.

Na uwagę zasługuje konfekcjonowanie – dysponujemy odpowiednim sprzętem pozwalającym na porcjowanie, a następnie pakowanie zgodnie z oczekiwaniami klientów. Ciekawą propozycją jest także pakowanie ręczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapakować przedmioty o różnorodnych kształtach i wymiarach.

Flow pack opakowania – system pakowania produktów

Pakowanie flow pack może być wykorzystywane do różnego rodzaju produktów z różnych branż i o różnych rozmiarach – zarówno spożywczych, jak i kosmetyków, farmaceutyków i innych. Dzięki dużej szybkości pakowania, niskim kosztom jednostkowym i uniwersalnym zastosowaniu z metody tej korzysta coraz więcej przedsiębiorstw. Niezależnie od ilości produktów do zapakowania, jesteśmy w stanie szybko zrealizować Twoje zamówienie i zapewnić każdemu produktowi odpowiednie zapakowanie, chroniące go przed czynnikami zewnętrznymi i uszkodzeniami podczas transportu do klienta.
Stosowane w systemie flow pack opakowania są trwałe, estetyczne i szczelne. Dzięki temu ani powietrze, ani czynniki zewnętrzne (chemiczne i biologiczne) nie wnikną do jego wnętrza i nie zanieczyszczą produktu. W naszej ofercie znajdziesz również inne rozwiązania, usprawniające pakowanie i przechowywanie – m.in. torebki z paskiem klejącym.

Pakowanie produktów Flow Pack – usługi Pakwit

Oferowane przez Pak-wit usługi pakowania kierowane są między innymi do firm, którym zależy na szybkiej wysyłce zamówionych produktów do klientów. Skorzystanie z naszej pomocy pozwala na optymalizację nakładów poświęcanych na umieszczenie produktów w opakowaniach, a co za tym idzie, wyższą wydajność produkcji i właściwe zabezpieczenie każdego z towarów.
Usługi pakowania świadczymy, korzystając ze wsparcia doświadczonych pracowników oraz wykorzystując nowoczesne systemy pakujące – co pozwala unikać błędów, pakować szybko, tanio i precyzyjnie. Współpracujemy z dziesiątkami producentów, którzy mieli okazję przekonać się o jakości świadczonych przez nas usług, a także terminowości realizacji zleceń czy niskich kosztach. Jesteśmy przekonani, że nasza kompleksowa oferta trafi w potrzeby również Twojej firmy, dzięki czemu oszczędzisz sobie kłopotu, związanego z organizacją od podstaw tego wieloetapowego procesu.

Jak pakujemy?

Świadcząc usługi pakowania, zawsze dostosowujemy się do potrzeb i wymagań klientów. Dlatego nasza oferta w tym zakresie nie ogranicza się wyłącznie do pakowania flow pack czy pakowania ręcznego.

Proponujemy:

  • Pionowy system pakowania detali lub elementów sypkich,
  • Pakowanie flow pack – pozioma metoda pakowania (opakowanie z trzema zgrzewami),
  • Blister – opakowanie z folii sztywnej (wytłoczki oddające kształt produktu),
  • Skin – produkt ułożony na kartoniku zostaje pokryty szczelnie przylegającą folią obkurczaną próżniowo,
  • Celofanowanie – produkt zostaje zapakowany poprzez obłożenie go folią w sposób przyległy,
  • Konfekcjonowanie – obejmuje porcjowanie i pakowanie,
  • Pakowanie ręczne.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na usługi pakowania flow pack, celofanowanie czy usługi konfekcjonowania, możesz liczyć na profesjonalizm. Zapewniamy o naszej dokładności na każdym etapie, co wpływa nie tylko na estetykę zapakowanych produktów, ale również ich odpowiednie zabezpieczenie.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi wzorami pakowania prezentowanymi w naszej galerii produktów.