Torebki foliowe z paskiem klejącym , Nadruki na opakowaniach WARSZAWA

Opakowania foliowe to szeroki asortyment, który dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klientów. Mamy doświadczenie w produkcji tego typu wyrobów, dlatego gwarantujemy wysoką jakość – niezależnie od tego, jakie produkty zamawiasz.

Rodzaje opakowań foliowych

Nasza oferta obejmuje następujące rodzaje opakowań foliowych:

  • torebki foliowe,
  • torebki z paskiem klejącym,
  • torebki z eurozawieszką i paskiem klejącym,
  • torebki z zakładkami,
  • torebki z nadrukiem,
  • torebki z folii warstwowych (PP/PP, PE/PP, PET/PP, PET/PE, PA/PP, PA/PE i inne),
  • torebki strunowe,
  • woreczki foliowe,
  • worki na śmieci.

Wszystkie powstają z dbałością o najmniejszy nawet detal, dzięki czemu są solidne i wytrzymałe. Dlatego woreczki foliowe z powodzeniem mogą być wykorzystane w usługach pakowania różnymi metodami.

Nadruk na opakowaniach

Naszym klientom oferujemy także nadruk na opakowaniach, dzięki czemu stają się one atrakcyjniejsze wizualnie, a także poprawiają identyfikację wizualną marki. Profesjonalnie opracowane i starannie wykonane nadruki są bardzo atrakcyjnym sposobem na wyróżnienie swojego produktu i skutecznie pozwalają przyciągnąć klientów.
Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kontrahentów, oferujemy wysokiej jakości nadruki na opakowaniach, realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, co pozwala na szybką i powtarzalną produkcję, niezależnie od skomplikowania zamówienia i jego rozmiaru. Wykonujemy różnego rodzaju nadruki na opakowaniach – zarówno niewielkie napisy informujące o ich zawartości, jak i duże logo, pozytywnie wpływające na identyfikację wizualną firmy i ułatwiające dotarcie do klienta. Jeśli więc chcesz, by Twoje opakowania były niepowtarzalne, to polecamy Ci nasze usługi!

Torebki z eurozawieszką

Torebki z eurozawieszką są jedną z częściej spotykanych form pakowania drobniejszych produktów, których zaletą jest łatwe pakowanie, niewielki koszt i łatwość w zawieszaniu, przy wykorzystaniu specjalnie zaprojektowanej zawieszki. Dzięki temu te niewielkie torebki doskonale sprawdzają się podczas ekspozycji w supermarkecie, jak również w magazynach i warsztatach, gdzie łatwo o nie sięgnąć i zdjąć ze standardowego uchwytu.
Produkujemy torebki z eurozawieszką dostosowane do potrzeb naszych klientów – na życzenie wykonujemy wzmacniane wersje, z dodatkowym usztywnieniem czy warstwą kolorystyczną. Wykorzystanie nowoczesnych maszyn produkcyjnych pozwala nam zaoferować wysokiej jakości, powtarzalne produkty – czyli dokładnie takie, jakie potrzebuje Twój biznes.

Torebki z paskiem klejącym

U nas zamówisz również torebki z polipropylenu o różnych rozmiarach, wyposażone w pasek klejowy umieszczony na zakładce. Umożliwia to wielokrotne przyklejanie i odklejanie paska, przez co wydatnie rośnie użyteczność takiej torebki. Dzięki wykorzystaniu dobrej jakości polipropylenu produkowane przez nas torebki cechują się wytrzymałością i odpornością na wielokrotne użytkowanie, co przyczynia się do znacznych oszczędności.

Torebki z paskiem klejącym są doskonałym rozwiązaniem dla biżuterii czy pasmanterii, pozwalając zaprezentować oferowane produkty. Dla łatwiejszego wykorzystania ich i zaprezentowania na półkach sklepowych zostały wyposażone w otwory do zawieszania w standardzie Euro.

Torebki i worki foliowe jako element reklamowy

Na specjalne życzenie możemy wykonać nadruki na torebkach foliowych czy workach foliowych. Przy tego rodzaju pracach wykorzystujemy zaawansowane i sprawdzone techniki, takie jak np. flexo, druk cyfrowy, tampodruk, sitodruk.

Nadruki na opakowaniach foliowych to świetne rozwiązanie, które sprawdza się w przypadku prowadzenia działań reklamowych. Woreczek czy torebka foliowa z logo firmy czy hasłem reklamowym zapada w pamięć, pomagając budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

Torebki foliowe z paskiem klejącym

Torebki foliowe z paskiem klejącym to świetne rozwiązanie dla wszystkich producentów drobnych przedmiotów, na których wyeksponowaniu i eleganckim zaprezentowaniu zależy producentowi. Pozwalają one na uwypuklenie zawartości, a dzięki wykorzystaniu paska klejącego – wielokrotne zamykanie i otwieranie, dzięki czemu Twoi klienci mogą stopniowo korzystać z zakupionych produktów. Dodatkowo zastosowaniu otworu w formacie Euro ułatwia ich ekspozycję w sklepach.

Oferowane przez Pak-wit torebki z paskiem klejącym wykonane są z wysokiej jakości materiału i dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz zamówić produkt o świetnych parametrach użytkowych, w pełni dostosowany do Twoich potrzeb