Produkcja opakowań foliowych

Produkcja opakowań foliowych to dziedzina, która nie ma przed nami tajemnic. Dysponując odpowiednim parkiem maszynowym, jesteśmy w stanie wytworzyć dowolne opakowania foliowe – zgodnie z potrzebami klienta. Nie koncentrujemy się jednak wyłącznie na produkcji. Stawiając sobie za nadrzędny cel zadowolenie kontrahentów, stale poszerzamy naszą ofertę. Dlatego proponujemy dużo więcej niż tylko produkcja opakowań foliowych.

Co oferujemy?

Nasza oferta obejmuje m.in.:

Produkowane przez nas folie, worki i woreczki wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Powstają z dbałością o najmniejszy szczegół – tak, aby w pełni odzwierciedlały oczekiwania klienta. Możemy zaoferować typowe opakowania foliowe, jak również produkty o dowolnym wymiarze (szerokość, grubość, długość).

Nasza kompleksowa oferta pozwala na obniżenie kosztów i skrócenie czasu oczekiwania na realizację zlecenia. A to wszystko przy zachowaniu jakościowych parametrów, dzięki czemu produkty w 100% wpisują się w potrzeby klientów. To zasługa nowoczesnego parku maszynowego oraz wieloletniego doświadczenia zdobywanego od ponad 30 lat.

oferta-3oferta-2