Nadruk na folii

Rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że współczesna branża drukarska ma nam do zaoferowania jeszcze więcej niż kilka czy kilkadziesiąt lat temu. Obecnie można wykonywać wydruki tak naprawdę na każdym materiale, nie tylko na papierze w standardowym rozmiarze, ale na tworzywach sztucznych, szkle czy drewnie. Dużym powodzeniem cieszą się zwłaszcza nadruki na folii, z których chętnie korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz przedsiębiorstwa pragnące wypromować swoje produkty lub usługi. Jesteś zainteresowany wydrukami na foli? Chętnie Ci pomożemy! Zajmujemy się zarówno nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi metodami druku. Dysponujemy nowoczesną i bogato wyposażoną drukarnią. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług.

Nadruk na folii – czym się różni od nadruków na papierze?

Najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem stosowanym już od lat jest drukowanie na papierze. W tym przypadku mamy do czynienia z dwoma podstawowymi metodami – drukiem cyfrowym i offsetowym. Ta pierwsza wyróżnia się dużą uniwersalnością i prostotą – obrazy są nanoszone na powierzchnie niejako wprost z komputera. Cały proces jest szybki i opłacalny. Natomiast druga technika jest chętnie stosowana przy wysokich nakładach ze względu na małe koszty produkcji, poza tym zapewnia pożądaną jakość wydruków. Do drukowania na foliach wykorzystuje się różnego rodzaju sprawdzone techniki, można wymienić wśród nich sitodruk, tampodruk, flexo czy także wymieniony wcześniej druk cyfrowy. Sitodruk jest stosowany głównie do wykonywania wydruków na torbach płóciennych lub plecakach. Inny sposób, czyli flexografia opiera się na łączeniu czterech podstawowych kolorów, które tworzą dowolne barwy, co pozwala uzyskać wysokiej jakości i wytrzymałe grafiki.

Nadruki na folii – zalety

Najważniejszą zaletą wydruków na folii jest to, że technologia ta pozwala na naniesienie poszczególnych grafik czy napisów bezpośrednio na nośnik reklamowy. Tak naprawdę można umieścić na torebce foliowej dowolną wiadomość – logo firmy, stronę internetową, pobudzające do działania hasło oraz kontakt. Wydruki są na tyle szczegółowe i precyzyjne, że nikt nie będzie miał problemów z ich rozczytaniem i zanotowaniem. W dodatku wyróżnia je trwałość oraz odporność – między innymi na czynniki zewnętrze takie jak woda, wilgoć, niskie lub wysokie temperatury oraz promieniowanie słoneczne. Ich ogromnym atutem jest także niska cena, dzięki czemu firmy inwestujące w ten rodzaj marketingu, nie obciążą nadmiernie swojego budżetu.

Nadruk na folii – zastosowanie

Nadruki na folii to doskonałe rozwiązanie marketingowe, na które decydują się mniejsze i większe firmy, aby wypromować swoją markę. Już od dawna wiadomo, że nanoszenie nazwy firmy, interesującego hasła oraz strony internetowej na gadżety reklamowe takie jak koszulki, kubki czy czapki przynosi doskonałe efekty. Torebki foliowe z nadrukami to bardzo praktyczny sposób, aby budować pozytywny wizerunek swojej marki oraz zwiększać jej rozpoznawalność. Osoby wracające z zakupów, które w ręku trzymają reklamówkę z interesującym logo są tak naprawdę chodzącą reklamą – przyciągają wzrok innych przechodniów oraz kierowców, którzy przemieszają się lub stoją w korkach. To tani i doskonale prezentujący się sposób – dostępny w przystępnej cenie. Nic dziwnego, że tak chętnie korzystają z niego lokale gastronomiczne, sklepy spożywcze, księgarnie, piekarnie czy jeszcze wiele innych obiektów, którym zależy na zwiększeniu obrotów.

Skorzystaj z naszej oferty!

Jesteś zainteresowany nadrukami na foliach lub innymi usługi, które oferują drukarnie? Świetnie trafiłeś! Nadruki cyfrowe podobnie jak inne nowoczesne lub tradycyjne techniki druku to nasza specjalność! Możemy zaoferować Ci wysokiej jakości usługi oraz profesjonalne podejście. Z chęcią udzielimy Ci więcej informacji dotyczących oferowanych przez nas usług oraz pomożemy w doborze najlepszej technologii do Twoich potrzeb. Zachęcamy do kontaktu!