Nadruk cyfrowy

Współczesne drukarnie mają do zaoferowania mnóstwo nowatorskich technologii druku, które dają ogromne możliwości. Takim przykładem są nadruki cyfrowe, które w krótkim czasie zdobyły ogromną popularność. To dosyć ogólne pojęcie, które odnosi się do technik drukarskich wykorzystujących elektrofotograficzne maszyny drukarskie. Nadruki mają mnóstwo zalet, wśród których wymienić można między innymi niskie koszty oraz wysoką jakość. Jest to obecnie jest z najszybszych i najtańszych metod poligraficznych wykorzystywanych zarówno przez firmy, instytucje, jak i osoby prywatne. Szukasz sprawdzonej drukarni, która zaoferuje Ci szeroki zakres usług, w tym nadruki cyfrowe ? Jesteś w najlepszym miejscu! Wszystko, co ma związek z branżą drukarską to nasza specjalność! Zachęcamy Cię do zapoznania się z całą naszą ofertą!

Zadruki cyfrowe – jakie mają zalety?

Druk cyfrowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ pod wieloma względami przewyższa tradycyjne metody wydruku. Przede wszystkim, aby wykonać wydruk nie trzeba używać żadnych matryc, co zdecydowanie ułatwia cały proces oraz sprawia, że nie jest kosztowny. Ponadto wydruki można wykonywać od ręki, co oznacza, że nie wymagają czasochłonnych przygotowań. Dzięki temu, nie ma też znaczących przestojów między przygotowywaniem poszczególnych wydruków. Wiele osób ceni nadruki cyfrowe za bardzo wysoką precyzje – używany do nanoszenia obrazów laser wyróżnia się dużą dokładnością, co przekłada się na wysoką rozdzielczość produktu. Sprawia to, że wydruki prezentują się dobrze, nawet jeżeli oglądane są z niewielkiej odległości. Co więcej, tuż przed samym wydrukiem można dokonać wszelkich zmian w pliku cyfrowym.

Nadruki cyfrowe – zastosowanie

Nadruki cyfrowe są chętnie stosowane zarówno w produkcji na skalę przemysłową, jak i przez prywatne osoby. Dzięki temu, że nie wymagają przygotowywania matrycy mogą być wykorzystywane nawet do produkcji dokumentów w niewielkiej ilości, kiedy to wykonywanie profesjonalnej matrycy byłoby nieopłacalne. Nadruki cyfrowe są stosowane zarówno do druku kolorowego, jak i czarnego. To doskonały sposób na drukowanie zaproszeń czy pożądanych treści na notesach. Znajdują one zastosowanie w branży reklamowej – szczególnie, jeżeli osobom zależy na wykonaniu projektów o niewielkich wymiarach oraz niedużych nakładach. Druk cyfrowy sprawdza się do drukowania zdjęć, skomplikowanych projektów graficznych oraz szczegółowych wzorów. Doskonale nadaje się do produkcji obrazów o wielu kolorach oraz przejść tonalnych.

Jeżeli szukasz sprawdzonej drukarni, która zajmuje się drukowaniem cyfrowym, to jesteś w najlepszym miejscu. Chętnie zaoferujemy Ci wysokiej jakości usługi w przystępnych cenach. Naszą specjalnością jest nie tylko druk cyfrowy, ale też nadruk na folii lub innych materiałach. Zachęcamy Cię do kontaktu, a chętnie udzielimy więcej informacji dotyczących naszej oferty!